1 października w Naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Uśmiechu! Co roku dzień ten obchodzony jest w każdy pierwszy piątek października. Pomysłodawcą tego święta był Harvey Ball - to on stworzył słynny znaczek uśmiechniętej buźki. Zachęcał ludzi do uśmiechu, chciał by każdy czuł się szczęśliwy.

My przedszkolaki z grupy III wiemy, czym jest uśmiech,  jak również dlaczego warto „podarować go” drugiej osobie. W takcie zajęć doskonale radziliśmy sobie z rozpoznawaniem i nazywaniem emocji, braliśmy udział w zabawach muzyczno- ruchowych, które sprawiły nam ogromną radość. W ramach podsumowania naszych zajęć stworzyliśmy piękną pracę plastyczną, by pokazać wszystkim „Jacy potrafimy być uśmiechnięci”!

„…Uśmiech jest jak słoneczko- rozpromienia nasze buzie” Przedszkolaki z grupy III