UWAGA!  KONKURS!

Fundacja Szkół Sióstr Nazaretanek w Warszawie zaprasza do udziału w VII edycji Konkursu Fotograficznego „Najciekawsze zakątki naszej Ojczyzny”.

CELE KONKURSU
Promowanie piękna naszego kraju oraz odkrywania niezwykłych zakątków naszej Ojczyzny.
Rozbudzanie wśród młodzieży zainteresowania przyrodą, kulturą i tradycją naszej Ojczyzny.
Rozwijanie umiejętności obserwacji, wrażliwości artystycznej, inwencji twórczej i kreatywności.
Prezentacja twórczości dzieci i młodzieży w dziedzinie fotografii.

Tematem fotografii powinny być niezwykłe krajobrazy, zabytki i urokliwe miejsca naszej Ojczyzny. Mogą to być miejsca dotąd nieznane lub mniej znane, ale wykonane                                      w niestandardowych ujęciach, prezentujące w ciekawy i niekonwencjonalny sposób ich walory.

Konkurs jest adresowany do młodzieży szkół średnich oraz uczniów szkół podstawowych z klas IV-VIII.

Prace należy przesyłać drogą elektroniczną za pomocą formularza zgłoszeniowego do

30 września 2022. Pozostałe ważne informacje w załączniku.

Szkolny opiekun Konkursu: Wiesława Łuczak, Teresa Siwińska

Pomocą techniczną służą: Karolina Zamirska, Mirosław Galas