Tire Service text caption 1

Nr. konta Rady Rodziców

219197 0004 0009 7387 2000 0010

Bank Spółdzielczy w Sobieniach-Jeziorach

W dniach 18 marca i 21 marca w naszej szkole odbył się „Dzień Matematyki”. W konkursie polegającym na udzielaniu odpowiedzi na pytania związane z naszą planetą Ziemią wzięli udział uczniowie klas IV -VIII.

Wśród uczniów klas VIII największą liczbę punktów zdobył zespół nr 7 w składzie: Jakub Kęder, Jakub Burkowski, Kornelia Staniszewska oraz zespół nr 10 w składzie: Amelia Zych, Natalia Retmaniak, Damian Górski.

Wśród uczniów klas VII największą liczbę punktów zdobył zespół nr 4 w składzie: Igor Baran, Julia Opolska, Katarzyna Augustyniak, Zofia Żelazo oraz zespół nr 10 w składzie: Julia Wróbel, Julia Wiącek, Marek Jaworski, Brunon Biesiada.

Wśród uczniów klas VI największą liczbę punktów zdobył zespół nr 1 w składzie: Gabriela Babska, Jakub Gontarz, Gabriela Cherubin

Wśród uczniów klas V największą liczbę punktów zdobył zespół nr 4 w składzie: Lena Retmaniak, Maja Rytel.

Wśród uczniów klas IV największą liczbę punktów zdobył zespół nr 6 w składzie: Antoni Sosnowski, Wojciech Jaworski, Julia Kasprzak, Weronika Adamusińska.

Gratulacje.

Rada Rodziców Publicznego Przedszkola w Sobieniach-Jeziorach

Nr. konta Rady Rodziców

219197 0004 0009 7387 2000 0010

Bank Spółdzielczy w Sobieniach-Jeziorach

MUREM ZA POLSKIM MUNDUREM

Szanowni Państwo! Drodzy Wychowawcy! Drodzy uczniowie!

Szkolny Klub Wolontariatu w naszej szkole włącza się w akcję „Kartka dla obrońców granic”

W związku z tym serdecznie zapraszamy i zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do włączania się w tę akcję. Inicjatywa zrodziła się jako kolejna forma wsparcia społecznego dla służb mundurowych, które od kilku tygodni strzegą bezpieczeństwa na granicy z Białorusią. Służba w tamtym nadgranicznym terenie nie jest łatwa, wymaga poświęcenia, męstwa i odwagi. Dlatego każdy kto pragnie dodać otuchy, dać wyraz swoich podziękowań lub wsparcia dla żołnierzy wojsk operacyjnych Sił Zbrojnych RP, żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej, funkcjonariuszy Straży Granicznej oraz Policji - pełniących służbę w zagrożonych miejscach polskiej granicy – proszony jest o wykonanie kartki z uwzględnieniem poniższych wskazówek.

Technika pracy: z uwagi na trudne warunki atmosferyczne panujące o tej porze roku w obszarze służby prosimy, by prace były wykonywane jako rysunki (kredki, flamastry) lub malowane; inne techniki prac dziecięcych - np. wyklejanki, - mogą nie dawać gwarancji bezpiecznego dotarcia do Adresatów (zakwaterowanych niejednokrotnie w warunkach polowych).

Format prac: nie większe niż A4, przysłowiowa "kartka z bloku"; prace mogą mieć formę klasycznych "laurek" składanych na pół, jak kartka pocztowa, tzw. Karnetowa.

Treść: nie narzucamy tematyki, treści dedykacji. Wystarczy kierować się sercem, dobrą wolą, a każde wyrazy wsparcia będą przyjęte z radością i wdzięcznością.

· Na kartki nie naklejamy znaczka;

· Zamiast adresu należy wpisać hasło: „Obrońcom Granicy”;

· Można dodatkowo wskazać konkretne osoby lub nazwę jednostki, w których służą, Ci do których kierujemy słowa wsparcia;

· Prace powinny być podpisane imieniem, z podaniem wieku oraz klasy i nazwy szkoły;

· Ważne jest też to, żeby każda praca była w swojej foliowej okładce.

Kartki należy dostarczyć do opiekunów SKW p.Olgi Stułki i p.Radosława Stułki do środy 15.12.2021r.

Zachęcamy serdecznie również wszystkich członków naszej szkolnej społeczności do udziału w akcji.

Opiekunowie: Olga Stułka, Radosław Stułka