Wycieczka klas I na przedstawienie pt. Prot i Filip – Pomocnicy Świętego Mikołaja

Dnia 9.12.2019 r. uczniowie z klasy Ia i Ib wzięli udział w wycieczce do Miejskiego Domu Kultury w Otwocku. W ramach wycieczki dzieci oglądały przedstawienie pt. Prot i Filip – Pomocnicy Świętego Mikołaja. Uczniowie nie tylko oglądali spektakl, ale również brali czynny udział w przedstawieniu. Niejednokrotnie dzieci miały okazję wyjść na scenę. Wraz z głównymi bohaterami ubierały choinkę, pomagały w śpiewaniu kolęd i świątecznych piosenek. Spektakl poprzez różne formy teatralne w sposób lekki i przystępny zapoznał dzieci z tradycją Świąt Bożego Narodzenia. Godzina spędzona podczas spektaklu uprzyjemniła czas przygotowań do Bożego Narodzenia i oczekiwania na ten magiczny, świąteczny czas.