REGULAMIN KONKURSU ORGANIZOWANEGO Z OKAZJI

100-TNEJ ROCZNICY URODZIN KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO PT.: "O JAKIM WIERSZU MOWA?"

I POSTANOWIENIA OGÓLNE

1.       Organizatorem konkursu jest Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sobieniach-Jeziorach.

2.       Osoby odpowiedzialne to: Natalia Witak i Agnieszka Lewandowska.

3.       Konkurs będzie przeprowadzany raz w miesiącu w okresie od 1 marca do 1 grudnia 2021 włącznie.

4.       W każdym miesiącu będzie zadawane jedno pytanie konkursowe.

5.       Odpowiedzi na pytania należy przesyłać na podany adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

II WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1.       Uczestnikiem konkursu może być każdy uczeń od klasy IV do klasy VII.

2.       Warunkiem udziału w konkursie jest zapoznanie się z regulaminem.

III ZASADY KONKURSU I NAGRODY

1.       Przedmiotem konkursu jest udzielenie poprawnej odpowiedzi na pytanie zadawane przez organizatora za pośrednictwem strony internetowej Szkoły Podstawowej - sp-sobienie.pl.

2.       Każdego pierwszego dnia miesiąca na stronie internetowej ukazywać się będzie pytanie w formie zagadki (obraz, historyjka obrazkowa, słowo klucz, skojarzenia) na podstawie której trzeba będzie odgadnąć tytuł wiersza Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Tytuł wybieramy spośród 15-tu przedstawionych przez organizatora wierszy. Swój wybór należy uzasadnić w kilkuzdaniowej wypowiedzi pisemnej. Jeżeli odpowiedź nie będzie zawierała uzasadnienia nie będzie brana pod uwagę.

3.       Rozwiązanie będzie sie ukazywać każdego 22 dnia miesiąca z okazji miesięcznicy urodzin Krzysztofa Kamila Baczyńskiego.

4.       Odpowiedzi należy przesyłać do 20 dnia każdego miesiąca na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

5.       Aby zostać laureatem konkursu należy odpowiedzieć poprawnie na wszystkie pytania konkursowe, ukazujące się od marca do grudnia 2021.

6.       Dla laureatów przewidziane są atrakcyjne nagrody.

IV LISTA WIERSZY

1.       "Rodzicom"

2.       "Niebo złote ci otworzę"

3.       "Pioseneczka"